Mūsu veikals

Brandberry.eu – nost ar pieckārtējiem uzcenojumiem! Pie mums outletā Jūs variet atrast 100% oriģinālas firmas preces par super zemām cenām.
Brandberry.eu mērķis ir dot iespēju klientiem iegādāties kvalitatīvas firmas preces par zemām cenām visa gada garumā, negaidot sezonas izpārdošanas.

Brandberry.eu priekšrocības:

1. Visu preci, kas ir atrodama interneta veikalā sadaļā IR UZ VIETAS, Jūs variet aplūkot pie mums veikalā, pašā Rīgas centrā, Vecrīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 16, T/C Basteja Pasāža.. Parējas preces tiks piegadātas 5-10 darba dienu laikā.
2. Veikalā ir vairāk nekā 5000+ pāru firmas apavu, kā arī interesanta apģērbu un aksesuāru izvēle.
3. Gandrīz visas cenas ir vismaz divas reizes zemākas nekā veikalos, turklāt akciju laikā atlaides var sasniegt pat 90%!
4. Bezmaksas piegāde pa visu Latviju ar Omniva pakomātu un pasta starpniecību, kā arī klienti var saņemt savu pasūtījumu veikalā un pielaikot to pirms pirkšanas.
5. Ļoti viegli un ērti atgriešanas noteikumi.

Veikals

Viss sortiments, kas ir uz vietas, var būt apskatāms mūsu veikalā, pašā Rīgas sirdī, Zigfrīda Annas Meierovica Bulvārī 16, T/c Basteja Pasāža. Veikals ir divos stāvos un uz vietas ir vairāk nekā 1000 firmas apavu, kuriem cenas ir vismaz divreiz zemākas nekā veikalos.
Veikalā ir arī aksesuāri, somas un apģērbi.